fbpx
 

Wideo

Wprowadzenie do floatingu

Czym jest floating? Floating to przestrzeń umożliwiający wejście w stan głębokiego relaksu. Floating to inaczej deprywacja sensoryczna, czyli pozbawienie się wrażeń zmysłowych. Dzięki temu następuje reset systemu nerwowego. Floating Aura Spokoju zapewnia doskonałe warunki do tego, by “zgubić zmysły i ciało” i wejść w stan podobny do głębokiej medytacji.

Przygotowanie do sesji

Aby wejść w stan głębokiego relaksu trzeba umiejętnie podejść do sesji floatingowej w kabinie deprywacji sensorycznej. Floating Aura Spokoju oferuje idealne warunki do tego, by rozpocząć przygodę z głębokim relaksem. Dla doświadczonych praktyków oferujemy indywidualnie konfigurowane warunki sesji.

Przygotowanie do sesji skan

Aby wejść w stan głębokiego relaksu potrzebujemy dobrze rozluźnić całe ciało. Kiedy w ciele znajdują się napięcia dzięki floatingowi można je “rozpuścić”. To z kolei pozwala osiągnąć stan relaksu zbliżony do medytacji. Przyda się praktyka oddechowa, dzięki której łatwiej rozluźnić ciało i umysł. Floating Aura Spokoju dba o to, by z sesji floatingu wydobyć tak dużo korzyści, jak tylko jest to możliwe.

Puszczenie

Puść! Nie trzymaj! To ważne zalecenie nie tylko w czasie sesji floatingowej. Wiele naszych napięć i stresów powstaje z braku umiejętności rozluźniania się. Floating Aura Spokoju to miejsce, gdzie można “puścić” nawet najbardziej utrwalone napięcia.

Kończenie sesji

Podobnie jak wchodzenie w stan flow, wychodzenie z niego wymaga metodycznego podejścia. Wszystkie aktywności warto wykonywać z dużą dozą uwagi i koncentracji. Przy takim podejściu efekty floatingu utrzymują się dłużej i są głębsze. Floating Aura Spokoju to doskonałe miejsce by pod kierunkiem doświadczonych przewodników doświadczyć głębokiego stanu relaksu.

Jak często sesje floatingu

Floating działa najlepiej kiedy jest stosowany regularnie. Indywidualny rytm warto dostosować do potrzeb. Im dłuższa praktyka, tym głębszy efekt stanu flow. Floating Aura Spokoju umożliwia regularne doświadczanie głębokiego relaksu dzięki indywidualnie tworzonym karnetom.

Doświadczenie floatingu