fbpx
 

Floating na prezent

Floating to doskonały pomysł na prezent. Przeżycie sesji jest tak pozytywne, że każdy, niezależnie od wieku i osobistych preferencji doceni jej efekty. 8 na 10 osób, które próbują floatingu otrzymały sesję w prezencie od bliskiej osoby.

 

Floating zapewnia wyjątkowe przeżycie, które trudno porównać z czymkolwiek innym. Zawsze pytamy naszych gości po sesji jakie mają wrażenia. Najczęściej słyszymy:

 

  • „Mam poczucie głębokiego spokoju.”
  • „Rzeczywiście to niezwykłe doświadczenie.”
  • „Czuję się zrelaksowana, a jednocześnie pełna energii.”
  • „Po raz pierwszy od nie pamiętam kiedy mój hałas w głowie ucichł.”
  • „Super! Jak często mogę przychodzić na floating?”

 

Pozytywne doświadczenia z floatingu są niezaprzeczalne i potwierdzone badaniami naukowymi. 10 na 10 osób, które doświadczyły floatingu jest bardzo zadowolone z przebiegu i efektu.

 

Floating to może być za równo romantyczny prezent dla dwojga, jak i indywidualne przeżycie czegoś nowego, ekscytującego. Nasi stali goście to zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Floating to prezent dla osób dorosłych, w każdym wieku. Najczęściej osoby obdarowywane mają od 30 do 60 lat. Często są to osoby bardzo aktywne zawodowo i ruchowo, które doceniają możliwość dania sobie chwili relaksu.

 

Wielu naszych stałych klientów przychodzi do nas raz, albo dwa razy w miesiącu. Najlepsze efekty floating przynosi, kiedy jest doświadczany systematycznie i regularnie. Dlatego oprócz pojedynczej sesji 60 minutowej, która jest najlepszą formą rozpoczęcia przygody z floatingiem warto rozważyć karnet na trzy wejścia. Można też połączyć floating z sesją masażu, wtedy doświadczenie relaksu, zadbania o siebie będzie jeszcze głębsze.

 

Nieważne jednak co wybierzesz, Voucher to zawsze trafiony prezent. Przeżycie i wspomnienia jakie pozostawi zostaną na zawsze i będą pozytywne kojarzone z osobą, która przygotowała taki prezent!

 

Okazji do wręczenia vouchera jest tyle ile darczyńców i obdarowywanych. Każdy pretekst jest dobry do tego, żeby pokazać, że zależy nam na drugiej osobie. Najczęściej nasi klienci kupują voucher na imieniny, urodziny, dzień matki, ojca, Święta, a często bez specjalnej okazji. W personalizowanym voucherze możemy przygotować dowolną dedykację. Niezależnie od okazji będzie pamiętane przez całe życie. Wspomnienie sesji zostanie już na zawsze. Nie ulegnie zniszczeniu, zgubieniu, nie wyjdzie z mody.

 

Wiele naszych voucherów trafia do rąk pracowników. Szefowie, którzy chcą docenić wysiłek swoich podwładnych, członków swoich zespołów wręczając karnety na sesje floatingu dają dowód uznania i szacunku: „doceniam to co zrobiłeś, to był trudny czas, odpocznij, zadbaj o siebie.”

 

Jeżeli chcesz skonsultować formę i zakres floatingu zadzwoń do nas i porozmawiaj. Doradzimy, jak dobrać odpowiednie rozwiązanie.