fbpx
 

Przebieg sesji

Przebieg sesji krok po kroku

Po pierwsze, skorzystaj z toalety, żeby nie musieć o tym myśleć w czasie sesji.

Włóż do suchych uszu zatyczki. Najpierw je poroluj w ciepłych dłoniach, żeby stały się miękkie. Następnie włóż do ucha i poczekaj 10-15 sekund. Zatyczki ułożą się do anatomicznego kształtu kanału w uchu i będą na swoim miejscu stabilnie przez całą sesję.

Zmyj ewentualny makijaż, zdejmij biżuterię. Zadbaj o to, by nic nie bodźcowało Cię przez całą sesję.

Weź prysznic zwracając uwagę na dokładne umycie ciała i włosów. Natrzyj delikatnie skórę. Dzięki temu będzie bardziej ukrwiona i lepiej przyswoisz magnez.

Klapki pozostaw przed kabiną. Ręcznik powieś na haczyku blisko drzwi, tak żeby był „pod ręką”.

Pamiętaj, aby nie wchodzić do kabiny po spożyciu alkoholu ani innych środków odurzających. To może być niebezpieczne dla Ciebie.

Zgaś światło w łazience, na zewnątrz, tak by nie przeświecało do wnętrza kabiny.

Wejdź do kabiny i zamknij drzwi. Zawsze możesz je otworzyć delikatnym dotknięciem ręki.

Obejrzyj wnętrze, żeby nabrać poczucia bezpieczeństwa i komfortu. Zorientuj się, gdzie masz włącznik światła, a gdzie przycisk alarmowy.

Powoli połóż się na plecach. Ułóż ręce wzdłuż ciała, w naturalnym, delikatnym łuku. Zadbaj o rozluźnienie mięśni karku i szyi.

Spróbuj wyciszyć umysł, rozluźnić ciało. Oddychaj spokojnie, lekko, bezgłośnie. Nie kładź się na brzuchu i nie próbuj nurkować, takie zachowanie może prowadzić do zachłyśnięcia się wodą.

W odpowiednim dla siebie momencie wyłącz światło. To ty decydujesz, kiedy chcesz zacząć wejście w głąb siebie. Pozostaw oczy otwarte.

Prowadź swoją uwagę po wszystkich częściach ciała. Sprawdź, czy gdzieś nie ma napięcia. Twoim zadaniem na początku jest przede wszystkim zadbać o rozluźnienie. W razie wzmożonego napięcia mięśni szyi możesz podłożyć ręce za głowę, uważaj aby nie dotknąć ręką do oczu gdyż, mimo że sól nie jest szkodliwa dla oczu spowoduje pieczenie.

W przypadku dostania się słonej wody do oczu wytrzyj je ręcznikiem lub przemyj pod prysznicem. Pamiętaj, że każde wyjście z kabiny przerywa proces relaksu.

Dalej się rozluźniaj. Oddychaj spokojnie, miarowo. Nie zatrzymuj myśli. „Puszczaj” wszystko to, co przychodzi. Obserwuj uczucia i myśli. Nie dawaj im specjalnej uwagi.

Leż spokojnie, bez ruchu. Każde dotknięcie ściany kabiny, plusk, czy poruszenie wyprowadza Cię ze stanu głębokiego relaksu.

Jeżeli zaśniesz, nie przejmuj się. W razie potrzeby personel Aury Spokoju delikatnie wybudzi Cię ze snu.

Po zakończeniu sesji włącza się relaksacyjna, cicha muzyka, która sygnalizuje koniec czasu w kabinie. Dodatkowo czerwona dioda w rogu kabiny migającym światłem dodatkowo da Ci sygnał, że pora opuszczać kabinę.

Zapal światło i powoli „odnajdź” swoje ciało. Rób to powoli i uważnie. Pamiętaj, że przez całą sesję umysł nie „widział” ciała, a ono samo pozostawało w stanie zbliżonym do lewitacji.

Powoli usiądź, a następnie wstań. Odchyl przy tym głowę do tyłu i delikatnie wyciśnij włosy z wody. Uważając, aby nie dostała się ona do oczu.

Ostrożnie opuść kabinę. Uważaj na swoje kroki. Zasolona woda powoduje, że podłoga jest śliska.

Weź prysznic i ubierz się. Masz 15 minut na opuszczenie pomieszczenia. Włosy możesz wysuszyć w łazience.

Podziel się proszę z naszym zespołem swoimi odczuciami po seansie. To dla nas bardzo ważne! jesteśmy bardzo ciekawi co czułaś/eś i przebiegała Twoja sesja.

Rozważ zakup karnetu i regularne przychodzenie na sesje. Weź pod uwagę, że floating najlepiej działa, kiedy jest stosowany regularnie raz, dwa razy na miesiąc. Najlepsze efekty, które utrzymywał się przez długi czas osiągały osoby po ośmiu sesjach.

Przekaż nam wszelkie uwagi i sugestie.

Czego nie powinno się robić w kabinie podczas sesji:

Nie kładziemy się na brzuchu i nie próbujemy nurkować, takie zachowanie prowadzi do zachłyśnięcia się wodą.

Nie załatwiamy potrzeb fizjologicznych poza miejscami do tego przeznaczonymi w innym razie grozi klientowi wysoka kara pieniężna.

Nie wchodzimy do kabiny po spożyciu alkoholu ani innych środków odurzających.

Doświadczenie floatingu