fbpx
 

Relax & Magnez

Relax & Magnez

Floating to inaczej deprywacja sensoryczna: pozbawiasz się bodźców z otoczenia, żeby zmniejszyć obciążenie Twoich obwodów nerwowych i wejść w stan głębokiego relaksu. Floating ma bardzo wszechstronny wpływ: koi nerwy, „opróżnia głowę” ze zbędnych myśli, rozluźnia napięte mięśnie, uspokaja skołatane nerwy.

Floating wymaga wyporności. Zapewnia ją wysokie nasycenie siarczanu magnezu. Niecały metr sześcienny wody i pół tony soli. Potrzebujesz jej, żeby pozwolić sobie na rozluźnienie. Nie będzie o nie łatwo z czasie pierwszej sesji. Szczególnie, kiedy dużo czasu spędzasz przed komputerem, albo garbisz się nad ekranem komórki. Nie martw się, po drugim, albo trzecim zabiegu nauczysz się ufać cieczy i „puszczać” mięśnie karku. Odczujesz nieziemską ulgę, jakiej dawno nie doświadczałeś.

Unosisz się. Jest ciepło, miło, nie czujesz swojego ciała. Zaczynasz doświadczać, że Twoje granice to tylko produkt umysłu. Kiedy go wyłączasz, rozprzestrzeniasz się na cały wszechświat. Niesamowite odczucie, do którego możesz wracać za każdym razem, kiedy floatujesz.

Leżysz, odpoczywasz, głęboko się relaksujesz, a równolegle Twoje ciało zaopatruje się w drogocenny pierwiastek: magnez. Leżysz na powierzchni siarczanu magnezu. Magnez zaś zawarty w solance doskonale wchłania się przez pory w Twojej skórze i wpływa na wiele kluczowych aspektów funkcjonowania naszego ciała. Pozwala na prawidłowe funkcjonowanie i przekazywanie sygnałów w układzie nerwowym, stanowi istotny budulec tkanki kostnej oraz utrzymuje odpowiednie ciśnienie krwi.

Magnez przeciwdziała tworzeniu się kamieni w nerkach, reguluje pracę tarczycy, poprawia trawienie, oraz rozszerza drogi oddechowe, wspomagając leczenie astmy i zapalenia oskrzeli. Chroni też organizm przed pierwiastkami toksycznymi (np. ołów, kadm, rtęć) znajdującymi się niestety coraz powszechniej w naszym środowisku. Magnez reguluje także napięcie mięśni, pomaga w leczeniu kontuzji, przewlekłego zmęczenia i fibromialgii.

Magnez jest szczególnie potrzebny kobietom. Łagodzi dolegliwości związane z zespołem napięcia przedmiesiączkowego i bóle menstruacyjne.

Floating: doskonała oaza spokoju i przy okazji fantastyczna oaza zdrowia. Lek na spokój bez skutków ubocznych bez przeciwskazań.

Wpadnij na Al.Wilanowską 89 najlepszy floating warszawa. Spróbuj głębokiego relaksu a przy okazji „namagnezuj” się!

Let’s float!

Post A Comment