fbpx
 

Niezapomniane przeżycie na Dzień Babci i Dziadka

Niezapomniane przeżycie na Dzień Babci i Dziadka

Rozluźnienie, relaks i spokój potrzebne są każdemu. Takie efekty daje już nawet pojedyncza sesja floatingu.

Centrum floatingu Aura Spokoju odwiedzają osoby praktycznie w każdym wieku. Sporą grupę stanowią osoby 60+. Chwalą poczucie rozluźnienia, osiągnięcie głębokiego spokoju i atrakcyjność samego doświadczenia.

Większość seniorów swój pierwszy raz przeżywa dzięki komuś bliskiemu, od kogo otrzymali sesję na prezent. Chwalą darczyńcę, że miał oryginalny pomysł, że pomyślał o obdarowanym.

Floating to doskonały pomysł na prezent na dzień Babci i Dziadka. Wejdź na stronę: https://auraspokoju.pl/oferta/ i wybierz formę prezentu dla Twojej bliskiej osoby.

Pozytywne doświadczenia z floatingu są niezaprzeczalne i potwierdzone badaniami naukowymi. 100% osób, które doświadczyły floatingu jest bardzo zadowolone z przebiegu i efektu.

Floating zapewnia wyjątkowe przeżycie, które trudno porównać z czymkolwiek innym. Niektórzy mówią nawet o wrażeniach przypominających lewitację.

Floating może być prezentem zarówno dla babci, jak i dla dziadka. Nasi stali goście to zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Często są to osoby bardzo aktywne zawodowo i ruchowo, które doceniają możliwość dania sobie chwili relaksu.

Choć najlepsze efekty floating przynosi, kiedy jest doświadczany systematycznie i regularnie, trzeba zacząć od tej pierwszej sesji. Polecamy wybór sesji 60 minutowej, która jest najlepszą formą rozpoczęcia przygody z floatingiem.

Wspomnienia jakie pozostawi zostaną na zawsze i będą pozytywne kojarzone z osobą, która przygotowała taki prezent!

Wejdź na stronę https://auraspokoju.pl/oferta/ wybierz odpowiednią sesję, a atrakcyjny voucher otrzymasz od razu na maila. Możesz wpisać dowolną dedykację. Napisz ją tylko przy zamówieniu.

Na stronie https://auraspokoju.pl/bezpieczenstwo/ możesz przeczytać, w jaki sposób zapewniamy pełne bezpieczeństwo w czasie pandemii.

Post A Comment