fbpx
 

Odpocznij

Odpocznij

Hałas, miliony sygnałów odbieranych przez nasze oczy, ciągły kontakt z ludźmi. Całe dnie przed ekranem komputera. Dom stał się biurem, szkołą, siłownią… Próbujemy godzić pracę z życiem rodzinnym. Do tego pandemia, ciągłe martwienie się o zdrowie, bliskich, przyszłość, stres…

W obecnym lockdown’owym świecie praktycznie nie sposób znaleźć miejsce i moment w którym byłaby cisza i spokój. Wszędzie są jakieś dźwięki, zawsze jest jakieś światło, zawsze jest ktoś…

Nawet nie uświadamiamy sobie jak bardzo jest to dla nas wyczerpujące.

Dlatego floating szczególnie teraz ma tak dobroczynne znaczenie. W wyciszonej kabinie kładziesz się na ciepłym roztworze soli Epsom. 25 centymetrów wody – nie musisz troszczyć się o to, czy umiesz, czy nie umiesz pływać. Unosisz się na powierzchni, towarzyszy Ci delikatna muzyka i błękitne światło.

Jest Ci ciepło, miło, bezpiecznie. Ciało się rozluźnia, puszczają nagromadzone napięcia…

 

Wyłączasz światło. Muzyka cichnie.

 

Nic nie ma.

Nic, na  czym można by „rozkręcić” aktywność umysłu. Nic się nie dzieje. Po prostu jesteś.

 

Odpływasz.

 

Floating relaksuje głęboko. Zapewnia odprężenie dzięki przestrzeni, w której brak bodźców.

Nasi klienci opowiadają o niezwykłym odprężeniu jakiego doświadczają. Po pierwszym przyjściu pojawiają się kolejny raz. Większość staje się stałymi użytkownikami przestrzeni pełnej spokoju.

Stali bywalcy pojawiają się co tydzień, albo dwa. Mówią, o zupełnie innym poczucie SIEBIE, odstresowaniu się, swobodzie bycia we własnym ciele.

Zaczęły się ferie. Nie możemy wyjeżdżać, żeby odpocząć. Zrób coś dla siebie. Wpadnij na Al.Wilanowską 89 i odpocznij. Głęboko odpocznij.

Post A Comment