baner pytania i odpowiedzi na floating

FAQ

Co jeśli mam klaustrofobię?
Kabina jest jak oddzielne pomieszczenie w którym można stanąć zupełnie wyprostowanym. Większość osób z klaustrofobią nie ma problemu z przebywaniem wewnątrz. W razie potrzeby można pozostawić uchylone drzwi i włączone światło.
Co z kobietami w ciąży?
Kobiety w ciąży mogą korzystać z kabiny, jednakże należy najpierw skonsultować się z lekarzem. Przebywanie w kabinie może złagodzić wiele dolegliwości związanych z ciążą.
Jak powinienem się przygotować do floatingu?
Najlepiej zjeść lekki posiłek na 90 min przed sesją. Wskazane jest też zrezygnować z golenia na mokro i depilacji dzień przed wizytą, gdyż duże stężenie soli może powodować podrażnienia. Przed sesją nie należy spożywać alkoholu ani innych substancji wpływających na stan percepcji.
Co muszę ze sobą zabrać?
Tylko ręcznik i klapki, strój kąpielowy jest niepotrzebny dlatego, że całe pomieszczenie wraz z łazienką masz do swojej dyspozycji.
Czy muszę umieć pływać?
Nie są potrzebne żadne umiejętności pływackie.
Czy moja skóra się pomarszczy?
Nie, ponieważ woda zawiera roztwór soli o wysokim stężeniu, dzięki czemu sole mineralne nie są wypłukiwane ze skóry (co właśnie powoduje marszczenie skóry). Skóra raczej staje się miękka i jedwabista.
Jak zachowana jest higiena wody w kabinach?
Musimy stosować się do rygorystycznych przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny. Woda zawiera dużą ilość soli, dlatego roztwór jest sterylny. Po każdej sesji woda przechodzi proces filtrowania podczas którego dodawany jest brom. Dodatkowo na noc do wody dodajemy niewielką ilość specjalnych preparatów do uzdatniania wody na bazie aktywnego tlenu przeznaczone dla ośrodków spa/basenów. Zapobiega to rozwojowi wszelkich patogenów.
Czy są jakieś przeciwwskazania?
Do przeciwwskazań należą:

epilepsja (padaczka)
ciężkie depresje lub psychozy
I trymestr ciąży
zakrzepica
zapalenie ucha
rany otwarte, uszkodzenia skóry, podrażnienia i infekcje
spożycie alkoholu i innych środków odurzających

Pozostałe osoby mogą swobodnie korzystać z sesji

home img Adres

Al.Wilanowska 89/303C,
Warszawa

time img Godziny otwarcia

poniedziałek nieczynne
wtorek 13.00-21.00
środa 10.00-18.00
czwartek 10.00-18.00
piątek 13.00-21.00
sobota 9.00-17.00
niedziela 11.00-17.00

mail img Adres e-mail

biuro@auraspokoju.pl

phone img Telefon

519 608 519

©2015 Aura Spokoju. All rights reserved